Piasek nasypowy płukany

Wydobywanie piasku – nasypowego oraz płukanego – i jego transport to część oferty jaką dedykujemy klientom z Podkarpacia, a zwłaszcza z miejscowości Rzeszów. Posiadamy bowiem sieć własnych kopalni (zlokalizowanych w takich miejscach jak Czarna, Żołynia, Łętownia oraz Wola Dalsza), w których wydobywamy ten surowiec, szczególnie przydatny podczas prac budowlanych, drogowych czy remontowych. Sprzedajemy go w korzystnej cenie klientom indywidualnym i firmowym. Staramy się być konkurencyjni pod względem oferowanych cen w stosunku do innych firm działających w tej samej branży co my.

Różne zastosowania piasku

Piasek ma bardzo szerokie zastosowanie, gdyż właściwie wykorzystywany jest na co dzień w bardzo wielu branżach. Dziedziną, w której najczęściej się go używa jest oczywiście budownictwo. Podczas różnorodnych robót budowlanych stanowi podstawowy składnik betonu, tynków czy zapraw murarskich. Najczęściej wybiera się w tym celu piasek płukany, piasek nasypowy (podsypkowy), piasek kopany lub piasek budowlany. Jest też surowcem używanym do produkcji szkła.

Konkurencyjne ceny i transport w każde miejsce

Jeśli chcesz poznać ceny piasku nasypowego lub płukanego oferowanego przez Zakład Robót Regulacyjnych oraz Zakład Eksploatacji Kruszyw i Robót Ziemnych, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego Są one ustalane indywidualnie dla wszystkich klientów (prywatnych i firmowych). Cena za piasek uzależniona jest np. od ilości zamówionego surowca. Posiadając odpowiednią flotę zapewniamy także transport piasku pod każdy adres, który wskaże klient. Zapraszamy do owocnej współpracy!

Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek
Piotr Jeziorek
współwłaściciel / składanie zamówień
+48 608 442 551
Sławomir Jeziorek
przygotowanie produkcji / ofertowanie
+48 665 071 791
Leszek Dziubek
współwłaściciel / składanie zamówień
+48 505 156 692
Marek Dziubek
koordynacja robót
+48 722 030 754