Roboty ziemne Krosno - wykopy i niwelacje terenu

Wykonujemy kompleksowe roboty ziemne, takie jak regulacja i niwelacje terenu oraz wykopy pod fundamenty i inwestycje rurociągowe. Specjalizujemy się w pracach terenowych, wykorzystując nowoczesny sprzęt oraz nasze wieloletnie doświadczenie. Swoje usługi świadczymy na terenie Krosna i okolicznych miejscowości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Regulacja i niwelacja terenu - Krosno

Profesjonalne niwelacje terenu to roboty ziemne wykonywane w celu uzyskania odpowiedniego profilu podłoża - szczególnie ważne przy wykonywaniu inwestycji budowlanych, drogowych czy kolejowych. Realizowana przez nas regulacja terenu pod budowę drogi, wiaduktu czy hali przemysłowej, to gwarancja solidnego, zgodnego z przepisami i sztuką budowlaną posadowienia konstrukcji obiektu. W codziennej pracy wykorzystujemy ciężki oraz lekki sprzęt, który sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach.

Roboty ziemne w Krośnie

Wieloletnie doświadczenie naszych operatorów, wspierane najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi sprawia, że wszystkie zlecane nam roboty ziemne w Krośnie i okolicach, wykonujemy w sposób sumienny i profesjonalny, zgodnie z projektem budowlanym i zaleceniami Inwestora. Wykonujemy m.in.: wykopy pod ławy fundamentowe, wykopy liniowe pod instalacje rurociągowe oraz wiele innych rodzajów prac ziemnych, ze szczególnym uwzględnieniem regulacji terenu, zarówno na niewielkich, jak i rozległych obszarach pod inwestycje wielkopowierzchniowe.

Szukasz sprawdzonej ekipy, która wykona wszystkie niezbędne roboty ziemne szybko i w konkurencyjnej cenie? Skontaktuj się z nami już dziś!

Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek

ZRR i ZEKiRZ

Medynia Łańcucka 207
37-126 Medynia GłogowskaPiotr Jeziorek
współwłaściciel / składanie zamówień
+48 608 442 551
Sławomir Jeziorek
przygotowanie produkcji / ofertowanie
+48 665 071 791
Leszek Dziubek
współwłaściciel / składanie zamówień
+48 505 156 692
Marek Dziubek
koordynacja robót
+48 722 030 754