Roboty ziemne Łańcut - wykopy i niwelacje terenu

Poszukujesz firmy, która wykona dla Ciebie kompleksowe i w pełni profesjonalne roboty ziemne, takie jak wykopy i niwelacje terenu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty adresowanej do klientów indywidualnych oraz firm z Łańcuta i całego województwa podkarpackiego.

Wykopy - Łańcut

Jako doświadczony wykonawca robót ziemnych pod standardowe i najbardziej nietypowe inwestycje budowlane, specjalizujemy się w wykonywaniu wykopów pod posadowienia dowolnych obiektów mieszkalnych i przemysłowych. Oprócz kopania fundamentów zajmujemy się również wykonywaniem wykopów liniowych - pod instalacje sanitarne, kanalizacyjne, gazociągowe czy elektryczne. Realizujemy zlecenia od osób prywatnych, firm, jednostek samorządowych i publicznych oraz wszystkich podmiotów realizujących inwestycje budowlane, drogowe, telekomunikacyjne czy rurociągowe na terenie Łańcuta oraz okolic.

Regulacja i niwelacja terenu

W ofercie robót ziemnych wykonywanych przez nasze przedsiębiorstwo znajduje się również regulacja i niwelacja terenu oraz jego podnoszenie, wykonywanie nasypów i wiele innych usług. Zastosowanie najnowocześniejszych niezawodnych maszyn obsługiwanych przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem daje pewność profesjonalnie wykonanej usługi, w pełni odpowiadającej potrzebom klienta. Zapewniamy szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek

ZRR i ZEKiRZ

Medynia Łańcucka 207
37-126 Medynia GłogowskaPiotr Jeziorek
współwłaściciel / składanie zamówień
+48 608 442 551
Sławomir Jeziorek
przygotowanie produkcji / ofertowanie
+48 665 071 791
Leszek Dziubek
współwłaściciel / składanie zamówień
+48 505 156 692
Marek Dziubek
koordynacja robót
+48 722 030 754