Kopalnia piasku płukanego, nasypowego oraz żwiru - Rzeszów / Łańcut

Prowadzisz działalność budowlaną lub drogową w takich miejscach jak: Rzeszów i Łańcut? Potrzebne ci materiały, które możesz wykorzystać przy realizacji swoich inwestycji typu pospółka czy piasek? To trafiłeś pod właściwy adres – w okolicy tych miast działa bowiem niejedna nasza kopalnia odkrywkowa. Posiadamy rozbudowaną sieć kopalni specjalizujących się w wydobywaniu wyselekcjonowanych surowców (więcej informacji - Sprzedaż kruszywa). Największe kopalnie piasku (w tym płukanego), pospółki oraz żwiru znajdują się w Czarnej, Żołyni, Łętowni oraz Woli Dalszej i są skierowane głównie do klientów z Rzeszowa, Łańcuta i okolic. To z tych kopalni pochodzi wysokiej jakości piasek, żwir, pospółka, piasek płukany - nasza propozycja dla ciebie. Każda kopalnia, którą zarządzamy, zajmuje się produkcją wysokiej jakości i uszlachetnionych kruszyw drogowych oraz budowlanych. Zagwarantować możemy, że piasek czy inne kruszywo z naszej kopalni dostarczymy w każde miejsce, które wskaże klient.

Piasek nasypowy płukany


Wydobywanie piasku – nasypowego oraz płukanego – i jego transport to część oferty jaką dedykujemy klientom z Podkarpacia, a zwłaszcza z miejscowości Rzeszów. Posiadamy bowiem sieć własnych kopalni (zlokalizowanych w takich miejscach jak Czarna, Żołynia, Łętownia oraz Wola Dalsza), w których wydobywamy ten surowiec, szczególnie przydatny podczas prac budowlanych, drogowych czy remontowych. Sprzedajemy go w korzystnej cenie klientom indywidualnym i firmowym. Staramy się być konkurencyjni pod względem oferowanych cen w stosunku do innych firm działających w tej samej branży co my.

Kopalnia piasku Czarna

Żwiry, piaski, piasek płukany,

Czarna - kopalnia znajduje się 23 km od Rzeszowa i 8 km od Łańcuta (Żwir 4-20 mm, Żwir 20-50mm, piasek płukany 0-2mm, piasek płukany 0-4mm, Żwir kruszony 0-50mm, pospółka)

Wysokiej jakości piasek płukany, mający zastosowanie w pracach budowlanych i remontowych, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji betonu czy budowy dróg i mostów, pozyskujemy w kopalni piasku Czarna, zlokalizowanej w odległości 8 km od Łańcuta i 23 km od Rzeszowa. Współpraca z kopalnią zapewnia dostęp do najwyższej jakości kruszywa, które dostarczamy własnym transportem do naszych Klientów indywidualnych oraz biznesowych, pod wskazany przez nich adres.

Kopalnia piasku Żołynia

Piasek nasypowy,

Żołynia - kopalnia usytuowana 30km od Rzeszowa i 13km od Łańcuta (piasek nasypowy, piasek podsypkowy, pospółka, piasek kopany).

Zastosowanie piasku nasypowego oraz podsypkowego, pozyskiwanego w kopalni Żołynia, do inwestycji budowlanych, drogowych i kolejowych zapewnia najwyższą trwałość prefabrykatów oraz konstrukcji. Kopalnia zlokalizowana jest w okolicach Rzeszowa (30 km) oraz 13 km od Łańcuta. Dogodna lokalizacja sprawia, że piasek dostarczamy naszym Klientom w sposób szybki i bezproblemowy, prosto na miejsce realizacji inwestycji lub do firmy produkcyjnej.

Kopalnia piasku Łętownia

Żwiry, piasek płukany,

Łętownia - kopalnia znajduje się 40 km od Rzeszowa i 39 km od Łańcuta (Żwir 4-20 mm, Żwir 20-50mm, piasek płukany 0-4mm ostry, piasek płukany 0-4mm drobny, pospółka

Współpracując z położoną o ok. 40 km od Rzeszowa i Łańcuta kopalnią Łętownia, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najlepszej jakości żwir oraz piasek płukany, do zastosowań jako podłoże pod inwestycje budowlane, drogowe czy kolejowe. Konkurencyjne ceny, jakie możemy zaproponować Klientom indywidualnym oraz firmom, w połączeniu z własnym transportem pod wskazany adres powodują, że nasza oferta piasku oraz kruszyw cieszy się zainteresowaniem wielu lokalnych i regionalnych przedsiębiorstw.

Kopalnia piasku Wola Dalsza

Żwiry, piasek płukany,

Wola Dalsza - kopalnia znajduje się 29 km od Rzeszowa i 10 km od Łańcuta (żwir 2-8 mm, żwir 8-16 mm, piasek płukany 0-2 mm, pospółka)

Kopalnia piasku Wola Dalsza od lat zajmuje się wydobyciem wysokiej jakości żwiru oraz piasku płukanego, dostępnego w różnych frakcjach. Jako sprzedawca kruszyw z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy szeroki wybór grubości żwiru oraz piasek do prac budowlanych, utwardzania powierzchni drogowych, wykonywania nasypów kolejowych czy produkcji przemysłowej. Kopalnia Wola Dalsza oddalona jest od Łańcuta o 10 km, od Rzeszowa - o 29 km.

Różne zastosowania piasku z okolic Rzeszowa


Piasek ma bardzo szerokie zastosowanie, gdyż właściwie wykorzystywany jest na co dzień w bardzo wielu branżach. Dziedziną, w której najczęściej się go używa jest oczywiście budownictwo. Podczas różnorodnych robót budowlanych stanowi podstawowy składnik betonu, tynków czy zapraw murarskich. Najczęściej wybiera się w tym celu piasek płukany, piasek nasypowy (podsypkowy), piasek kopany lub piasek budowlany. Jest też surowcem używanym do produkcji szkła.

Konkurencyjne ceny i transport w każde miejsce


Jeśli chcesz poznać ceny piasku nasypowego lub płukanego oferowanego przez Zakład Robót Regulacyjnych oraz Zakład Eksploatacji Kruszyw i Robót Ziemnych, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego Są one ustalane indywidualnie dla wszystkich klientów (prywatnych i firmowych). Cena za piasek uzależniona jest np. od ilości zamówionego surowca. Posiadając odpowiednią flotę zapewniamy także transport piasku pod każdy adres, który wskaże klient. Zapraszamy do owocnej współpracy!

Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek

ZRR i ZEKiRZ

Medynia Łańcucka 207
37-126 Medynia GłogowskaPiotr Jeziorek
współwłaściciel / składanie zamówień
Sławomir Jeziorek
przygotowanie produkcji / ofertowanie
Leszek Dziubek
współwłaściciel / składanie zamówień
Marek Dziubek
koordynacja robót

Współpracujemy z