Sprzedaż kruszywa drogowego - cena żwiru, piasku Rzeszów

Szukasz wysokiej jakości kruszyw drogowych? Potrzebujesz piasku, pospółki, lub innych materiałów do prac drogowych lub innych? Zapraszamy do naszej firmy, której jedną z usług jest dostarczanie klientom tego właśnie materiału, wykorzystywanego na co dzień w wielu inwestycjach drogowych. W naszej ofercie znajdują się kruszywa drogowe najwyższej jakości i w konkurencyjnej cenie, wydobywane z kopalni należących do firmy (więcej informacji - Nasze kopalnie). Możemy zaoferować piasek nasypowy (podsypkowy), piasek płukany 0-2 mm, żwir 2-8 mm, żwir 8-16 mm, pospółkę oraz inne kruszywa drogowe.

Proponujemy także żwir otoczak kruszony(zamiennik klińca i tłucznia) na utwardzenie dróg o frakcji około 0-50mm. To kruszywo, które idealnie nadaje się do budowy dróg m.in. asfaltowych. Wszystkie nasze propozycje w tym zakresie spełniają szereg wymaganych norm. Kruszywo, które wydobywamy z sieci naszych kopalni, posiada odpowiednią wytrzymałość oraz parametry. Dlatego można je wykorzystać do różnego rodzaju inwestycji drogowych.

Ceny ustalane są indywidualnie, dlatego w celu zakupu prosimy o kontakt telefoniczny (adres oraz numery telefonów - Kontakt). Cena zależy od wielu czynników, w tym głównie od ilości zamawianego kruszywa. Zapewniamy również transport kruszyw drogowych w dowolnie wybrane miejsce. W szczególności zapraszamy klientów z takich miast jak Rzeszów, Łańcut i okolice. Jest możliwość zaopatrywania w kruszywa firm z Krakowa Zachodniego, Chrzanowa, Mysłowic i okolic w małopolskim z kopalni kruszyw współpracującej z nami.

Kruszywa budowlane:

 • Piasek nasypowy (podsypkowy) Rzeszów, Łańcut

  Piasek nasypowy (podsypkowy)

 • Piasek płukany Rzeszów, Łańcut

  Piasek płukany

 • Żwir drobny (od 2 mm do 8 mm) Rzeszów, Łańcut

  Żwir drobny (od 2 mm do 8 mm)

 • >Żwir gruby (od 8 mm do 16 mm) Rzeszów, Łańcut

  Żwir gruby (od 8 mm do 16 mm)

 • Pospółka Rzeszów, Łańcut

  Pospółka

 • Gruz kruszony Rzeszów, Łańcut

  Gruz kruszony

Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek

ZRR i ZEKiRZ

Medynia Łańcucka 207
37-126 Medynia GłogowskaPiotr Jeziorek
współwłaściciel / składanie zamówień
Sławomir Jeziorek
przygotowanie produkcji / ofertowanie
Leszek Dziubek
współwłaściciel / składanie zamówień
Marek Dziubek
koordynacja robót

Współpracujemy z