Wyburzenia i rozbiórki – Podkarpackie

Zamierzasz przygotować swoją działkę pod budowę obiektu, ale najpierw musisz zająć się wyburzeniem budynków, które już się na niej znajdują? Warto przemyśleć całą inwestycję dużo wcześniej i zgłosić się po pomoc do profesjonalisty, który poprowadzi przygotowujące prace budowlane. W naszym kraju wykopy pod fundamenty można przeprowadzać pomiędzy kwietniem a październikiem, włączając w to oczywiście wymienione miesiące. Z kolei rozbiórki i wyburzenia można przeprowadzać właściwie przez dwanaście miesięcy w roku.


Profesjonalna pomoc

Nasza firma świadczy usługi na terenie województwa podkarpackiego, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak Rzeszów czy Łańcut. Zajmujemy się udzielaniem profesjonalnej pomocy klientom przy przeprowadzanych przez nich rozbiórkach i wyburzeniach istniejących budynków. Do prac budowlanych wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt ciężki, między innymi młot hydrauliczny zamontowany na koparce, który idealnie sprawdza się w przypadku kucia ścian. Młot można ewentualnie zastąpić specjalnymi nożycami do cięcia oraz kruszenia takich materiałów jak choćby beton. Są to rozwiązania, które sprawdzają się w przypadku budynków niewysokich. Gdy wyburzany gmach jest naprawdę duży, niezbędne jest użycie specjalnie przygotowanych materiałów wybuchowych. Samo wyburzenie budynku to jedno, ale należy mieć na uwadze także prace, które należy wykonać już po rozbiórce, jak na przykład wywóz gruzu i ziemi z terenu przyszłej budowy. Teren należy także wyrównać po zakończonym wyburzaniu. Dopiero na tak przygotowanej działce będzie można rozpocząć wykop pod fundamenty.


Gdzie szukać profesjonalnej pomocy

Naszą firmę tworzy profesjonalna kadra wykwalifikowanych pracowników, którzy zapewniają klientom kompleksową opiekę, udzielają porad, wskazówek, rozwiewają wątpliwości związane z wyburzeniami oraz rozbiórkami domów, hali, bloków oraz innych budynków. Na naszej oficjalnej stronie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące możliwości skontaktowania się z nami, czy to za pośrednictwem Internetu, czy też drogą telefoniczną. To także tutaj odnajdą Państwo informacje na temat wykorzystywanego przez nas sprzętu do wyburzenia i rozbiórki. Informacjom tym towarzyszy bogata galeria zdjęć. Warto jeszcze raz zaznaczyć, że usługi związane z wyburzaniem i rozbiórką świadczymy na terenie województwa podkarpackiego, m.in. w miastach takich jak Łańcut czy Rzeszów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z pracownikami firmy. Do zobaczenia.

Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek

ZRR i ZEKiRZ

Medynia Łańcucka 207
37-126 Medynia GłogowskaPiotr Jeziorek
współwłaściciel / składanie zamówień
Sławomir Jeziorek
przygotowanie produkcji / ofertowanie
Leszek Dziubek
współwłaściciel / składanie zamówień
Marek Dziubek
koordynacja robót

Współpracujemy z