Wynajem maszyn budowlanych do robót ziemnych Rzeszów

Planujesz inwestycję, która wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu? Skorzystaj z usług firmy Jeziorek Dziubek! Oferujemy wynajem maszyn do robót ziemnych m.in. koparek w Rzeszowie, Krośnie i Łańcucie, a także innych pojazdów budowlanych i ciężarowych. Do swojego taboru wybieramy nowe, bezpieczne i w pełni sprawne urządzenia, które będą dla Ciebie wsparciem przy realizacji prac nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz przejrzysty cennik – zapraszamy!

Korzystając z usług naszej firmy, możesz zwiększyć szansę na ukończenie planowanej inwestycji w założonym terminie. Zapewniamy wynajem rozmaitych maszyn budowlanych i do robót ziemnych, wśród których znajdziesz między innymi:

 • koparki i spycharki,
 • walce drogowe,
 • wozidła technologiczne,
 • samochody ciężarowe.

Wynajem maszyn do robót ziemnych

W naszym taborze znajdziesz wyłącznie pojazdy od wyselekcjonowanych marek, zaprojektowane do zadań specjalnych. Wszystkie maszyny budowlane, które przeznaczone są do robót ziemnych, regularnie poddajemy dokładnym testom technicznym. Oferujemy na wynajem kilka i więcej modeli każdego sprzętu, dzięki czemu możesz dobrać koparkę czy spycharkę o parametrach odpowiadających swoim aktualnym potrzebom. Aby dowiedzieć się więcej, na temat konkretnego sprzętu, skontaktuj się z nami.

Wynajem koparek Krosno i okolice

Wśród maszyn budowlanych, które mamy na wynajem, znajdują się koparki. Mają one szerokie zastosowanie w realizacji rozmaitych robót ziemnych. Przydają się wszędzie tam, gdzie trzeba w krótkim czasie i niewielkim nakładem pracy człowieka, wykopać większą ilość ziemi pod planowaną inwestycję. Niezależnie od tego, czy chcesz wybudować basen od podstaw na terenie swojej przydomowej posesji, czy stworzyć fundamenty pod nowo stawianą budowlę, skorzystaj z naszej oferty!

Wszystkie koparki, jakie mamy w taborze, to urządzenia zaprojektowane z myślą o wykonywaniu zaawansowanych prac budowlanych. Możesz je wypożyczyć w dogodnym terminie na potrzeby dowolnej inwestycji prywatnej lub realizowanej ze środków publicznych. Masz do dyspozycji pojazdy o masie wynoszącej od 20 do 51 ton.

 • Wynajem Koparek Krosno - Podkarpackie

  Komatsu 450

 • Wynajem Koparek Rzeszów - Podkarpackie

  Caterpillar 345

 • Wynajem Maszyn do Robót Ziemnych Krosno Podkarpackie

  Hitachi ZX290

Wynajem spycharek

Oprócz zaawansowanych technicznie koparek w naszym taborze odnajdziesz także duży wybór spycharek przeznaczonych na wynajem. Wykorzystasz je przy realizacji rozmaitych robót ziemnych, np. przy wyburzeniach ścian budynków, wyrównywaniu terenu, czy wykopywaniu rowów. Maszyny te są w powszechnym użytku w branży budowlanej, gdzie pozwalają skrócić czas wykonywania prac i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Przy użyciu spycharki możesz przesunąć bardzo dużą ilość ziemi i innych materiałów jednocześnie. Nic zatem dziwnego, że maszyny te znajdują się zawsze tam, gdzie wykonywane są roboty ziemne o dowolnym zakresie. Oferowane przez nas pojazdy na wynajem wyróżnia olbrzymia siła, połączona z imponującą precyzją.

 • Wynajem Wozideł Rzeszów, Podkarpackie

  Caterpillar D5XL

 • Wynajem Wozideł Rzeszów, Podkarpackie

  Caterpillar D5H

 • Wynajem Wozideł Rzeszów, Podkarpackie

  Caterpillar D6

Wynajem walców drogowych

Kolejnym rodzajem maszyny, jaką oferujemy na wynajem obok spycharek i koparek, jest walec drogowy. Wyróżniają go optymalne gabaryty i imponująca siła, które pozwalają szybko wyrównać teren przy minimalnym udziale człowieka. Pojazd ten jest niezastąpiony podczas realizacji prac budowlanych i innych robót ziemnych, ma wszechstronne zastosowanie, dlatego nie mogło go zabraknąć w naszym taborze.

W naszej ofercie masz do wyboru niezawodne walce drogowe wyprodukowane przez marki Volvo, Dynapac oraz Hamm. Wszystkie maszyny budowlane są nowoczesne i funkcjonalne, jednocześnie zapewniamy ich wynajem na preferencyjnych warunkach cenowych. Wykorzystasz je nie tylko do ubijania asfaltu i innych rodzajów gruntu, ale także do usuwania nierówności na istniejących drogach.

 • Volvo - SD160DX

  Volvo - SD160DX

 • Dynapac 4t

  Dynapac 4t

 • Hamm 3518

  Hamm 3518

Wynajem samochodów ciężarowych oraz wozideł technologicznych

Możemy Ci zaproponować również wynajem samochodów ciężarowych do celów budowlanych i innych. Stanowią one istotny element taboru przeznaczonego do robót ziemnych, ponieważ za ich pomocą możesz m.in. wywieźć z placu budowy powstałe na nim odpady. Pojazdy marki MAN, Volvo czy Mercedes na pewno sprostają Twoim wymaganiom funkcjonalnym i technicznym, zapewniając sprawną realizację inwestycji o dowolnym zakresie. 

W naszym taborze maszyn budowlanych i ciężarowych nie mogło zabraknąć wozideł technologicznych. Jest to specjalny rodzaj wywrotki, zaprojektowany do transportowania znacznych ilości materiałów sypkich w warunkach trudnych i z niedostępnych terenów, np. kamieniołomów. Podobnie jak pojazdy do robót ziemnych wyróżniają się wysoką funkcjonalnością i niezawodnością. Obecnie dysponujemy kilkunastoma jednostkami, za których produkcję odpowiada np. marka Volvo.

 • Wynajem Wozideł Rzeszów, Podkarpackie

  MAN 6x4 z naczepą wywrotką

 • Wynajem Wozideł Rzeszów, Podkarpackie

  Volvo 8x4

 • Wynajem Wozideł Rzeszów, Podkarpackie

  Volvo 6x4

 • Wynajem Wozideł Rzeszów, Podkarpackie

  MAN 6x4 z naczepą wywrotką

 • Wynajem Wozideł Rzeszów, Podkarpackie

  MAN 10x4

 • Wynajem Wozideł Rzeszów, Podkarpackie

  Mercedes 4x4

 • Wynajem Maszyn Budowlanych Rzeszów Podkarpackie

  Volvo A35D

 • Wynajem Maszyn do Robót Ziemnych

  Volvo A25C

 • Wynajem Wozideł Rzeszów, Podkarpackie

  Volvo A35C

Wynajmujemy maszyny budowlane w okolicy Rzeszowa

Zgłoś się do firmy Jeziorek Dziubek, jeśli chcesz wypożyczyć zaawansowane urządzenia do planowanej inwestycji, bez względu na jej zasięg. Proponujemy wynajem maszyn budowlanych klientom z Rzeszowa, Krosna i nie tylko! Mamy swoje oddziały również w innych obszarach kraju, m.in. w Krakowie i Mysłowicach. Warunki współpracy oraz cennik usług ustalimy z Tobą indywidualnie, gwarantując profesjonalne doradztwo przy wyborze koparki i innych pojazdów przeznaczonych do wykonywania robót ziemnych i nie tylko. Decydując się skorzystanie z tej usługi, oszczędzasz na zakupie profesjonalnego sprzętu, a także na jego utrzymaniu.

Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek

ZRR i ZEKiRZ

Medynia Łańcucka 207
37-126 Medynia GłogowskaPiotr Jeziorek
współwłaściciel / składanie zamówień
Sławomir Jeziorek
przygotowanie produkcji / ofertowanie
Leszek Dziubek
współwłaściciel / składanie zamówień
Marek Dziubek
koordynacja robót

Współpracujemy z