Żwir gruby podkarpackie

Żwir o frakcjach 2-8 i 8-16 mm najczęściej wykorzystywany jest w szeroko pojętym budownictwie. W praktyce z reguły wykorzystuje się żwir o frakcji w takich przedziałach jak 2-8 milimetrów i 8-16 milimetrów. Ma on zastosowanie głównie w produkcji betonu. Dodaje się go, aby uszlachetnić i wzmocnić beton. Żwir używany jest także do podbudowy dróg, a nierzadko też spotyka się go jako składnik mas bitumicznych, nawierzchni. Wykorzystuje się w tym przypadku taką zaletę żwiru jak idealna filtracja i przepuszczalność wody.

Żwir używa się także do wypełniania powierzchni ozdobnych w ogrodnictwie

Podkarpackie, a w szczególności Rzeszów – klientom z tego właśnie obszaru dedykujemy naszą ofertę w zakresie wydobywania i transportu żwiru płukanego i pospółki i innych kruszyw. Tych, którzy chcą wiedzieć jaka jest cena za tonę, zapraszamy do kontaktu. Przyjmujemy zlecenia na dowolną ilość tego surowca. Możemy również zaproponować transport w miejsce, które sobie zażyczy klient. Postaw na korzystne ceny i najlepsze jakościowo surowce!

Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek Żwir, piasek, pospółka Rzeszów, Łańcut | Jeziorek

ZRR i ZEKiRZ

Medynia Łańcucka 207
37-126 Medynia GłogowskaPiotr Jeziorek
współwłaściciel / składanie zamówień
Sławomir Jeziorek
przygotowanie produkcji / ofertowanie
Leszek Dziubek
współwłaściciel / składanie zamówień
Marek Dziubek
koordynacja robót

Współpracujemy z